9/26/2016

Puder bambusowy Ecocera

Puder bambusowy Ecocera
Niczym jest piękny makijaż, kiedy kilka godzin po wyjściu z domu nasza skóra zaczyna się świecić. Zapewne każda z Was, zwłaszcza posiadaczka tłustej bądź mieszanej cery używa pudrów matujących. Ciężko tylko znaleźć ten najlepszy.

Puder bambusowy matujący Ecocera

9/18/2016

Rozwiązanie dla trudno rozczesujących się włosów, czyli odżywka w sprayu Marion

Rozwiązanie dla trudno rozczesujących się włosów, czyli odżywka w sprayu Marion
Odkąd pamiętam miałam straszne problemy z rozczesaniem włosów. Bez odżywki ani rusz. Najbardziej preferuję te w sprayu, które nie obciążają włosów. W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam moją aktualnie ulubioną odżywkę w sprayu, bez konieczności spłukiwania. Jest nią błyskawiczna odżywka rozświetlająca włosy firmy Marion.

Odżywka do włosów w sprayu Marion

9/12/2016

Oczyszczający peeling do twarzy dla skóry wrażliwej od Avene

Oczyszczający peeling do twarzy dla skóry wrażliwej od Avene
Myślę, że peeling do twarzy jak i do ciała to podstawa każdej kosmetyczki, zwłaszcza jeśli chcemy aby nasza skóra była oczyszczona, gładka i promienna. Problem pojawia się tylko w chwili kiedy chcemy wybrać najlepszy dla naszej cery. Moim problemem jest skóra mieszana, ale przy tym wrażliwa i ze skłonnością do zaczerwienień i pękania naczynek. Dość trudno wybrać dobry peeling, który nie zadziała na szkodę. W wyzwaniu opróżniamy nasze kosmetyczki przedstawiłam krótko peeling Avene. Teraz chciałabym napisać o nim co nieco więcej :)

Avene Gommage doux peeling do twarzy9/05/2016

Pielęgnacja dłoni i stóp, czyli ostatnie wzywanie Trusted Cosmetics

Pielęgnacja dłoni i stóp, czyli ostatnie wzywanie Trusted Cosmetics
W tym tygodniu tematem wyzwania jest pielęgnacja dłoni i stóp. Czytając moje poprzednie wyzwania zapewne zauważliście, że stawiam na minimalizm. Nie są to moje jedyne produkty których używam, jednak mogę zaliczyć je do ulubieńców. Tak więc w dzisiejszym poście chcę pokazać trzy moje aktualnie ulubione produkty do pielęgnacji dłoni i stóp.


Pierwszym z nich jest ochronny dezodorant do stóp, Iwostin. Produkt ma postać suchego sprayu, przez co jest wygodny użyciu, nie trzeba długo czekać aż się wchłonie. Spray ma za zadanie ograniczyć wydzielanie potu, zahamować powstawanie brzydkiego zapachu jak i ograniczyć rozwój różnych bakterii. Produkt zakupiłam spontanicznie widząc go na promocji, jednak jestem z niego bardzo zadowolona. Spełnia moje oczekiwania.spray do stóp przeciw poceniu Iwostin


Copyright © 2014 Sabrinay , Blogger